Projekty

Modna premiera BMW serii 6 Cabrio

02.03.2011

Premiera nowego kabrioletu BMW z udziałem Małgorzaty Sochy i w modowej oprawie Mariusza Przybylskiego.

W marcu 2011 roku zaprosiliśmy gości na premierę prasową nowego BMW serii 6 Cabrio zgromadziła tłum gości we wnętrzu warszawskiej restauracji Izumi Sushi, mieszczącej się w tropikalnej palmiarni. Gościem specjalnym wieczoru była nowa ambasador marki BMW w Polsce – Małgorzata Socha. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych polskich aktorek jako pierwsza zasiadła za sterami nowego BMW. Ubrana w klasyczny garnitur w najmodniejszym w tym sezonie kolorze pudrowego różu, stworzony specjalnie na ten wieczór przez Mariusza Przybylskiego - doskonale prezentowała się w ekskluzywnym wnętrzu auta z tapicerką z białej skóry. 

Polski projektant zadbał także o modową oprawę całego wieczoru, przygotowując kameralny pokaz męskich ubrań, idealnie pasujących do nowego cabrio. Lekkość, nieskrępowana wygoda, idealne kroje, szlachetne tkaniny i stonowana kolorystyka stanowiły stylowe uzupełnienie premierowej szóstki. 

O projekcie limuzyny opowiadał polski projektant, Jacek Froehlich – szef działu Exterior Design dużych modeli w BMW Group. 

Wśród gości wieczoru znaleźli się m.in. Izabela Kuna, Joanna Sydor, Paulina Sykut, Włodzimierz Zientarski, Nick Sinckler.


Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij