Projekty

Luksusowa moda i niezwykła sztuka

05.07.2011

Dla Fundacji Awangarda przygotowaliśmy komunikację dotyczącą współpracy Fundacji Awangarda z firmą Redford & Grant.

Niezwykłe dzieła sztuki ozdobiły witryny luksusowego salonu Redford & Grant w warszawskim budynku Metropolitan przy placu Piłsudskiego. Wyłączny dystrybutor takich marek, jak Dior, PRADA, DOLCE & GABBANA, MARC JACOBS zaprezentował w swoim salonie obrazy stworzone przez twórców skupionych wokół Awangardy, działającej na rzecz promocji sztuki artystów niepełnosprawnych intelektualnie. 

Sens działania Fundacji przestawia jej założycielka Margaret Samborska - Naszym celem jest dokonanie znaczących zmian: społecznej - przez włączenie do społeczeństwa osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie; kulturalnej - przez przedstawienie światu wybitnych artystów, będących fundamentem naszej organizacji oraz ekonomicznej - przez sprzedaż i promocję w Awangarda Studio unikatowych produktów zaprojektowanych lub wykonanych przez utalentowanych artystów z niepełnosprawnością intelektualną.

Wśród profesjonalnych grafików  i malarzy współpracujących z Fundacją są tak znani artyści, jak m. in. Krzysztof Augustin, Marie-Louise Bang, Edward Dwurnik, Piotr Młodożeniec, Joanna Stańko i Leon Tarasewicz. 

http://www.awangarda.org.pl/pl/


Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij