Projekty

Kawowy horoskop 2012 dla MK Cafe

13.04.2012

Rak (22.06-22.07)

Raki są bardzo uczuciowe i sentymentalne, ale urodzeni pod tym znakiem potrafią też być żądni sukcesu, władzy i uwielbienia. I nawet jeśli na zewnątrz bywają  wybuchowi, we wnętrzu Rak jest niezwykle delikatny i subtelny. Nowy Rok przyniesie Rakom wiele sytuacji wymagających opanowania i spokoju - nie daj się ponieść emocjom! Kiedy trzeba kieruj się rozumem. Raki cechuje ogromna wyobraźnia, którą na ogół realizują w życiu zawodowym. Ale to życie rodzinne, to dla każdego Raka wartość nadrzędna. 

Praca: Zarówno w pracy jak i w miłości raki kierują się intuicją, ale są sytuacje, w których działają ze szwajcarską precyzją. Na przykład Twoje cappuccino, o idealnych proporcjach, codziennie wzbudza zazdrość wśród współpracowników.

Miłość: Raki w związkach są wrażliwe, romantyczne, otwarte na potrzeby drugiej strony. Zanim komuś naprawdę uda się poznać Raka musi długo przebijać się  przez jego skorupę. W tym roku szczerość w twoim związku będzie odgrywać ważną rolę, dlatego nie bój się okazać swoich uczuć. Pamiętaj, siła Raków najlepiej wyraża się w ich emocjach.

Zdrowie: Kawa to nie tylko źródło przyjemności, ale w wypadku niektórych  mieszanek - również jedno z bogatych źródeł antyoksydantów. Już jedna filiżanka dziennie na pewno dobrze zadziała na Twoje ego i Twój organizm. 

Szczęśliwy kolory: biały, srebrny lub szary 

Szczęśliwa roślina: dynia i melon

Idealny partner: Skorpion i Ryby

Rekomendowana kawa: Serdeczne cappuccino


Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij