Projekty

COLD REVOLUTION - pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

08.06.2010

7 czerwca w industrialnej scenerii Hali Warszawianka Agencja Re:Public zrealizowała pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego na sezon jesień/zima 2010/11, pt. COLD REVOLUTION

Mottem nowej kolekcji Przybylskiego stało się zdanie Alberta Camus - „Aby istnieć, człowiek musi się buntować”. Buntownicze i jak to określił sam projektant - „bardziej rockandrollowe” podejście do mody przejawiało się w mrocznej, ciemnej kolorystyce (przełamanej bielą, szarością i kobaltem) i zdecydowanych propozycjach, takich jak: cętki (na płaszczach, kołnierzach i butach) i np. skórzane leginsy. Ubrania z kolekcji COLD REVOLUTION to kompletna propozycja na jesień – zimę. Dlatego nie zabrakło w niej elementów charakterystycznych dla tego okresu: jak długie wełniane swetry czy imponujące futra.  

Wśród gości pokazu znaleźli się między innymi m.in. Katarzyna Figura. Bogusław Linda i Lidia Popiel, Andrzej Chyra, Anna Maria Jopek z Marcinem Kydryńskim, Lidia Popiel, Paulina Przybysz, Marcin Bosak z siostrą Anną, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Dawid Woliński, Dorota Wróblewska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Joanna Horodyńska, Ewa Szabatin, Tomasz Jacyków, Beata Sadowska, Rafał Cieszyński, Marysia Góralczyk i Sylwia Gliwa. Na wybiegu pojawili się m.in. Kamila Szczawińska i Robert Kupisz. 

 


Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij