Projekty

Bransoletka Raknrollowca - biżuteria Kaminsky Design dla Fundacji Rak'n'Roll

08.03.2016

Agencja Re:Public ma zaszczyt i przyjemność współtworzyć akcję "Bransoletka Rak'n'Rollowca", której celem jest wsparcie Fundacji Rak'n”Roll.

Bransoletki Rak'n'Rollowca - w wersji damskiej i męskiej - to część autorskiej kolekcji biżuterii, wykonanej z hematytu i koralu, symbolizujących spokój i wewnętrzną harmonię, a zarazem siłę i wolę walki. Zakup i noszenie bransoletki to znak przynależności do kręgu przyjaciół Fundacji Rak’n’Roll i solidarności z jej podopiecznymi.
Celem Fundacji Rak'n'Roll jest stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku, przełamywanie tabu związanego z tą chorobą, a także poprawa jakości życia chorych, w szczególności dotkniętych chorobą nowotworową kobiet.
Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez projektanta Pawła Kamińskiego (Kaminsky Design) wspiera symbolicznie każdego, kto ją nosi, a jednocześnie w wymierny sposób Fundację Rak’n’Roll. Cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na działania Fundacji.

Agencja odpowiada za przygotowanie i realizację kampanii PR oraz pozyskanie i współpracę z gwiazdami wspierającymi akcję.

 


Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij