Kim jesteśmy

Po latach pracy w mediach i zajmowania się komunikacją marketingową – starałem się stworzyć agencję, która w równym stopniu będzie rozumiała potrzeby klientów, jak i specyfikę języka mediów. Od lat jestem wiernym, ale i kreatywnym tłumaczem tych potrzeb na ten właśnie język. I nadal mam ogromną frajdę ze swojej pracy.

Przemysław Szydlak – Dyrektor Zarządzający

  • Re:Public to niewielka, kreatywna struktura, realizująca projekty dla wielu prestiżowych marek i współpracująca z klientami, którzy doceniają w naszej pracy pełne zaangażowanie oraz indywidualne i twórcze podejście.
  • Agencja powstała w 2006 roku (wcześniej jej założyciel stworzył i kierował agencją 2.P.R). Jej zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim, promocyjnym i eventowym, zdobytym podczas współpracy z najlepszymi mediami w Polsce oraz wieloma wymagającymi partnerami.
  • Przygotowując całościowe strategie PR, czy pracując nad pojedynczym projektem, zawsze staramy się dokładnie poznać Klienta, zrozumieć jego potrzeby i stworzyć adekwatne narzędzia oraz właściwy język komunikacji. Dzięki temu i wykorzystaniu naszego dziennikarskiego doświadczenia - skutecznie docieramy do mediów i właściwych grup odbiorców.

Zapraszamy do naszego profilu na Facebooku

Zostań naszym fanem na Facebooku aby brać udział w życiu re:public.
Przejdź do profilu na Facebooku

Republic Sp. z o.o.

ul. Tagore 3/68
02-647 Warszawa
NIP: 521 338 93 55

Tel: +(48) 22 844 26 26
e-mail: biurorepublic.compl

Partnerzy

re:public używa plików cookies. Więcej informacji Zamknij